Thane, Maharashtra
GST No. 27AAQFN4309R1ZG
Approx. Rs 215 / KgGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Kg |
| Pack Size | 1 kg |
| Usage | Bakery Use, Milkshake, Thick Shake |
| Packaging Size | 1 kg |
| Sugar Type | With Sugar |
| Form | Powder |
| Fssai Certified | Yes |
| Brand | Private Label |
| Diet Preference | Vegetarian |
| Shelf Life | 12 month |
| Storage Condition | Cool Dry Place |
| Flavour | Butterscotch |
| Flavor | Strawberry |
Additional Information:
Approx. Rs 255 / KgGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Kg |
| Packaging Size | 1 kg |
| Flavor | Rose |
| Beverage Type | Energy Drink |
| Shelf Life | 12 month |
| Brand | N6 |
| Packaging Type | Packet |
| Country of Origin | Made in India |
| Form | Powder |
Additional Information:
Explore More Products
© Nimje Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited