Thane, Maharashtra
GST No. 27AAQFN4309R1ZG
Approx. Rs 230 / PackGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 30 Pack |
| Brand | N6 |
| Flavor | Mango |
| Pack Size | 1 kg |
| Product Form | Powder |
| Form | Powder |
| Sugar Content | Sweetened |
| Diet Type | Vegetarian |
| Contains Nuts | No |
| Serving Suggestion | With Milk |
| Shelf Life | 12 months |
Additional Information:
Approx. Rs 250 / PackGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 25 Pack |
| Brand | N6 |
| Flavor | Mawa |
| Pack Size | 1 kg |
| Product Form | Powder |
| Form | Instant Mix |
| Sugar Content | Sweetened |
| Diet Type | Vegetarian |
| Contains Nuts | No |
| Serving Suggestion | With Milk |
| Shelf Life | 12 months |
Additional Information:
Approx. Rs 350 / PackGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 100 Pack |
| Base Type | Milk Powder |
| Pack Size | 1 kg |
| Sugar Syrup | Premix Sugar |
| Flavor | Plain |
| Diet Type | Vegetarian |
| Shelf Life | 12 months |
Additional Information:
Explore More Products
© Nimje Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited